YAPISAL KABLOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Yapısal kablolama çözümleri genel tanımıyla altyapı sistemlerinin tespiti, projelendirilmesi ve uygulanması işlemlerini içerir. Kurumların tüm fiziksel altyapısını kapsayan hizmetlerdir. Dahili cihazları içerisinde barındırmaz yalnızca; uzun vadede gereksinimler gözetilerek oluşturulan ve gerektiğinde değişikliklere ve güncellemelere olanak tanıyan, sistemin bütün yükünü taşıyabilecek alt yapı sistemleridir. Yapısal kablolama çözümleri günümüzde bina/ofis içi inşaat aşamasında yada inşaat çalışmaları bitmiş yapılar için zorunlu hale gelmiştir. Fiziksel ve sistemi oluşturan en kapsamlı yapılardan biridir. Santral, telefon, sunucu, bilgisayar, internet ve ağ, alarm ve güvenlik, akıllı bina otomasyonları, kontrol sistemleri gibi sistemler için entegre edilmeye ve geliştirilmeye olanaklı sistemlerdir. Sistem altyapı kabloları, veri prizleri ve veri fişleri, kabinet ve kabinet elemanları gibi pasif ekipmanlardan oluşturulan altyapı; sağlıklı bir ağ, haberleşme ve güvenlik sisteminin ana unsurlarını oluşturmaktadır. Bu sebeple, altyapısı ve projesi çok yönlü olmalı; doğru şekilde tasarlanmalı ve uygulanmalıdır.

Dukasim ailesi olarak, Altyapı ve Projelendirme ekibimizle birlikte geniş marka portföyümüzü kullanarak; altyapı ve kablolama gereksinim tespiti, analizi ve projelendirmesini kurumunuzun ihtiyacına yönelik hassas bir şekilde tasarlıyoruz. Altyapı çözümlerimizde kablolama (Kablo çekimi, konumlandırma ve düzenleme vb.), sonlandırma işlemleri, test ve sertifikasyon hizmeti sunuyor; kurduğumuz altyapı ile uzun yıllar kurumunuzun ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler tasarlamayı hedefliyoruz. Altyapı hizmetinin uzun vadede gereksinimlere yönelik olması, güncel teknolojilere adaptasyonunun sorunsuz yapılması, güncellemelere imkan tanıması, veri akışının uzun bir süre kesintisiz devam etmesine ayrıca şirketinize kısa vadede yeniden maliyet çıkarmasına çözüm olacaktır.

Doğru, gelecek vadeden, güncel ve güçlü bir altyapı için; www.dukasim.com.tr/iletisim bize ulaşabilirsiniz.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.