Yapısal Kablolama

Kablolama çalışmasının yapılacağı yerlerin (Bina, Yerleşke) mevcut şartlara ait tanıma ve tanımlama çalışmalarıdır. Aktif ve pasif olarak tanımlanacak kullanıcı uçları, varsa binalar arası geçişler, oluşturulacak toplanma merkezlerinin belirlenmesi ile kullanıcı ucundan toplanma merkezlerine kadar yapısal kablolamanın temel parçaları olan “UTP ve Fiber Optik Kablo”ların en uygun şartlarla geçeceği güzergâhların oluşturulması çalışmalarını kapsamaktadır.

Amacımız uçtan uca doğru çözümler sunarak yüksek performanslı bir altyapı kurmaktır. 1 GBPS, 10 GBPS, 40 GBPS, 100 GBPS bantgenişliklerini Dünya standartları çerçevesinde sağlayacak kendi alanında kalitesini ve güvenirliliğini kanıtlamış ürün portföyünü kullanarak ilgili markalara ait sertifikasyonlarını tamamlamış kendi yetkin ekibimiz ile kablolama keşfi, kablo çekimi, sonlandırma, test, dokümantasyon ve sertifikasyon hizmeti sunmaktayız.

Yapısal Kablolama
Yapısal Kablolama
Yapısal Kablolama
Yapısal Kablolama
Yapısal Kablolama
Yapısal Kablolama
Yapısal Kablolama

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.