IP TV

IPTV otellerde kullanılan en son teknolojilerden biridir. Dukasim Haberleşme Sistemleri olarak IPTV teknolojisini gerek TV yayınlarının gerekse PayTV sisteminin IP altyapısı (LAN) üzerinden sunulmasına olanak sağlıyoruz.

Ip Tv avantajlarına bakarsak;

  • Çok daha fazla TV kanalı sunulabilir, eski coaxial tabanlı sistemlerdeki kanal sınırlaması bu sistemde yoktur
  • Misafirleriniz, izlemek istedikleri filmler için, filmin saatini beklemek zorunda değildir, istedikleri zaman istedikleri filmi satın alıp seyredebilirler (Video On Demand, VOD)
  • Hem TV kanalları hemde filmler yüksek çözünürlükte sunulabilir (HD), görüntü kalitesi yüksektir
  • Önbüro sistemlerine entegre olduğundan satın alınan filmin ücreti otomatik olarak ön büro yazılımına aktarılır, checkout sırasında müşteriye fatura edilir
  • Ayrıca coaxial kablolama yapmaya gerek yoktur, internet için kullanılan mevcut Cat5/Cat6 kablonuz üzerinden çalışabilir
  • Lisanslı içerik sağlanabilmesi
  • Çok esnek bir teknolojidir ve misafirlerinize çeşitli kolaylıklar ve ek hizmetler sağlar.

Mekan farketmeden insanların, mülklerin ve varlıkların korunmasına destek olması için günümüzde güvenlik kameraları tercih edilmektedir.

Konusunda uzman kadromuz ile yapacağımız keşiflerle ihtiyacınıza en uygun çözümleri  Dukasim Haberleşme Sistemleri olarak geliştiriyoruz. Dünya’nın önde gelen markalarıyla IP kamera, geliştirilmiş analog kamera, video analiz özellikli kameralar ve kablosuz kamera sistemlerinin iş ve yaşam alanlarınız için uygulanması hakkında her zaman firmamızdan destek alabilirsiniz.

Teknoloji Ürünleri

Dukasim Haberleşme Sistemleri olarak hizmet verdiğimiz tüm sistemlerin aksesuarlarını, ofis ve iş yerlerinin bilgisayar ve elektronik ürünleri ile birlikte çalışan cihazların teminini Türkiye’nin önde gelen distribütörlerinden sağlamaktayız.

İhtiyaçlarınız için satış ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.