Inteliex, IP teknolojisi ile çalısan, yeni nesil IP-PBX çözümlerinin tüm üstün özelliklerine sahip, donanım ve yazılım olarak ölçeklendirilebilen kurumsal tümleşik haberlesme platformudur.Intelliex bir çok uygulamayı size tümleşik olarak sunar :

Çağrı Merkezi, ses kayıt, faks hizmeti, IVR (Ses kaydı ile yönlendirme), web sayfanızdan canlı destek hizmeti (tıkla konuş, otomatik dış arama bu uygulamalardan bazılarıdır.

Ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesaj, sesli mesaj, faks, e-posta ve mobil haberleşmenin bir araya geldiği haberleşme sistemlerini is süreçlerinizle entegre edebilirsiniz. Bu sayede is arkadaşlarınızla, müsterilerinizle ve tedarikçilerinizle en verimli yöntemle iletişim kurabilir ve is süreçlerini hızlı ve verimli hale getirebilirsiniz. Farklı ortamlardan yapılan haberleşmede benzer arayüzler kullanarak iletişim maliyetlerinizi düşürür ve zaman tasarrufu sağlarsınız.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.