Hyper-Converged (Bütünleşik) Sistemler

Bütünleşik altyapı (Hyper-Converged Infrastructure, HCI), geleneksel donanım tabanlı sistemlerin tüm katmanlarını sanallaştıran, yazılım tabanlı bir alt yapıdır. HCI, sanallaştırılmış CPU, sanal yazılım tabanlı depolama (VSAN) ve sanallaştırılmış yazılım tabanlı ağ (Software-Defined Networking) içermektedir. Kısaca bütünleşik sunucu sistemleri; sunucu, veri depolama ve ağ katmanlarını x86 platformları kullanarak birleştirir ve sanallaştırır. Geleneksel mimariye göre en büyük avantajları sistemi tek bir noktadan yönetebiliyor olmanızdır. Geleneksel mimaride her katman için ayrı bir arayüz bulunmakta ve sistemi farklı farklı arayüzlerden yönetmektesiniz. VMWare'in VSAN çözümü ile mevcut veri merkezinin, kurtarma merkezinin; iş sürekliliği gibi çözümlerinin tek bir ürün aracılığı ile sağlanmasına olanak sağlar.

Dukasim ailesi olarak Yazılım ve Destek ekibimizle; sizlere güvenli, gereksinimlerinize yönelik ve gelecekteki ihtiyaçlarınıza göre şekil alabilecek sunucu çözümleri sunuyor ve uyguluyoruz.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.