Görüntü Güvenlik Sistemleri

Sosyal ve özel tüm yaşam alanlarının güvenliğini sağlamak günümüzde zorunlu hale gelmiştir. Kurumlar için sanal veya fiziksel tüm sistem güvenlik önlemlerini almak yeterli olamayabilir. Fiziksel olan ortam güvenliği de bu noktada çok önemlidir. Doğru ve sürekli izleme, uyarı ve alarm, ulaşılabilirlik güvenlik sistemlerinin en önemli niteliklerindendir. Profesyonel ve kendi sektöründe öncü markalar ile güvenlik çözümleri sunmaktayız. IP & Analog Kameralarda iç ve dış mekân ürünlerini; bu ürünlerin en verimli şekilde çalışması için gerekli altyapıyı hazırlayarak sizlere yenilikçi ve doğru çözümler üretiyoruz.

Konusunda uzman kadromuz ile yapacağımız tespitler ve proje çalışmalarımızla ihtiyacınıza en uygun çözümleri Dukasim olarak geliştiriyoruz. Dünya’nın önde gelen markalarıyla IP, AHD, Analog ve Kablosuz kamera sistemlerinin iş ve yaşam alanlarınız için uygulanması hakkında her zaman firmamızdan destek alabilirsiniz.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.