Fiziksel Sistemler

Fiziksel sunucular kısaca, sanal sunuculardan daha farklı çalışma prensibine sahip olan ve donanım paylaşımına ihtiyaç duymadan özel sunucu satışı yapmakta olan firmalardan kiralayabileceğiniz sunucu tipleridir. Fiziksel sunucu, tamamen Hosting firmaları tarafından yönetilen donanımlar vasıtasıyla sizlere ulaştırılır. Hosting paketlerinden satın aldığınız takdirde bağlı olduğunuz sunucuya bu sebepten dolayı pek çok site bağlı olmaktadır.

Sunucuya bağlı olan sitelerin sayısının artması ise bazı durumlarda ufak tefek sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilir. Bu tür durumlarda çalışmış olduğunuz Hosting firması ile iletişime geçmeli, mümkün ise daha profesyonel bir fiziksel sunucu hizmeti almalısınız. Fiziksel sunucu hizmeti vermekte olan firmalar sizlere donanım seçeneklerini ve kiralama ücretlerini sunarlar, böylelikle ihtiyacınız olan donanım firma tarafından size sağlanmış olur.

Dukasim ailesi olarak Yazılım ve Destek ekibimizle; sizlere güvenli, gereksinimlerinize yönelik ve gelecekteki ihtiyaçlarınıza göre şekil alabilecek sunucu çözümleri sunuyor ve uyguluyoruz.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.