Firewall Sistemleri

Ağ güvenlik sistemleri; Yazılım ve donanım teknolojilerinden faydalanarak bilgisayar ağlarının ve verilerinizin bütünlük, gizlilik ve erişilebilirliğini korumak için tasarlanmış bir kurallar ve yapılandırmalar dizisidir. Dışarıdan gelebilecek bütün saldırılara karşı verilerinizin güvende kalması amacıyla sizlere en iyi şekilde hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Firewall, kısaca bilgi sistemleri için üretilmiş olan güvenlik duvarı sistemleri olarak bilinir. Gelen/Giden tüm ağın trafiğini kontrol ederek belirli filtrelerden geçirir ve ağ trafiği içerisindeki zararlı olabilecek eylemleri engellemeyi amaçlar. Gelen/Giden ağ trafiğinin kontrolü harici hangi sitelere erişilebileceğini hangilerine erişilemeyeceğinin kontrolünü de sağlar. Dukasim ailesi olarak Yazılım ve Destek ekibimizle; Fortigate, Sofos, Paloalto gibi güçlü iş ortaklarımızın ürünlerini kullanarak müşterilerimize firewall hizmeti sunmaktayız.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.