Cloud PBX Sistemler

Cloud PBX Sistemler; verilerin son kullanıcının sahip olduğu bir bilgisayar ya da donanım yerine internet üzerinden aktarıldığı bulut bilişim (cloud computing) teknolojisine dayanır. Cloud PBX kavramı genel bir kavram olduğu için birden fazla sistemde bu isimlendirme kullanılmaktadır. Cloud PBX Santral ve Cloud Çağrı merkezi sistemleri de aynı altyapıyı kullanan; kurumlara donanım maliyetleri için harcama yapmadan Cloud bir sunucudan sistemi yönetebilmesi ve yürütebilmesiniz sağlar. Yine kesintisiz bağlantı özelliğiyle çalışır. Web tarayıcıları, akıllı telefonlar ya da tabletler kullanarak sanal santraller doğrudan kullanılabilir; yapılan değişikliklerin sistemde eşzamanlı güncellenebilir ve farklı lokasyonlardaki kullanıcıların yönetimini kolaylaştırır. Bu sebeple iletişim ortamınızı daha profesyonel, güvenli ve verimli hale getirir. 

Dukasim ailesi olarak uzun yıllardır telekomünikasyon sektöründe edindiğimiz bilgi birikim ve deneyim ile dijital sektörde size en uygun sistemi analiz ediyor, yine sizlerle birlikte çalışarak sisteminizi geliştiriyoruz. Proje ekibimizin tespit ve analizleri doğrultusunda mevcut altyapınızı ve sistemlerinizi inceliyor. Size en uygun sistemi projelendiriyor ve uyguluyoruz. Sunduğumuz sistemler için kurumlara kurulum sonrasında güncelleme hizmeti ve satış sonrası destek hizmeti de sunuyoruz.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.