Cisco 350X Series Stackable Managed Switches

Cisco 350X Serisi switches, büyüyen küçük ve orta ölçekli işletme ağları için uygun fiyatlı ve güçlü özellikler sunarak 10 Gigabit Ethernet benimsenmesinin önündeki engelleri ortadan kaldırır. Hem bakır hem de fiberdeki 10G bağlantı noktaları ile, standart RJ-45 Ethernet kablolarıyla sunuculara ve ağ depolama aygıtlarına 10G bağlantılarını kolay ve uygun maliyetli bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ayrıca, ağınızın genel hızını çarpıcı bir şekilde artırmak için yüksek performanslı bir omurga oluşturmak için 10G Enhanced Small Form-Factor Pluggable (SFP+) fiber bağlantılarını da birleştirebilirsiniz.

SG350X modelleri, 10 Gigabit Ethernet uplink'leri ile 8 ila 48 port Gigabit ve Multigigabit Ethernet bağlantısı sağlar. SX350X modelleri, bugün ve gelecekteki iş uygulamalarınız için sağlam bir temel ve yeterince bant genişliği sağlayan 8, 12, 24 veya 48 port 10 Gigabit Ethernet sağlar.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.