Özellikle telefonunun iletişim özelliklerine güvenmek isteyen satış ve büro elemanları, perakende ortamları ve günlük kullanıcılar için uygundur. Kullanıcıların kendinden emin olmalarına yardımcı olan sezgisel bir arayüze sahiptir. Favori Kişiler, basit bir tuşa basılarak aranacak şekilde ana ekranda kolayca programlanır. Bir kişiyi aramak için ilgili kişi kısayol tuşuna basmanız yeterlidir. Çağrı transferini, konuşmayı ve çağrıları yönlendirmek için yazılım tuşlarını kullanarak ekrandaki çağrı kontrolünü basitleştirir ve rehber desteği ile birlikte günlük süreçlere erişimi kolay bir şekilde gerçekleştirir.

181x56px çözünürlük ve 4 satır x 32 karakter destekleyen beyaz arkadan aydınlatmalı grafiksel kolay okunan ekran.

Çevirme standı ile iki farklı kullanım: 
Masaüstü dikey kullanımda; ≈ 60o görüş açısı, 7.91" - 201mm yükseklik, 8.03" - 204mm genişlik.
Masaüstü yatay kullanımda; ≈ 20o görüş açısı, 6.34" - 161mm yükseklik, 8.03" - 204mm genişlik, 8.03" - 204mm uzunluk.
İstenildiğinde duvara monte edilebilir.

Ahize ve çevirme standı ile birlikte 2.0lbs (926gr) ağırlık.

Cevapsız / Cevaplanan / Giden Çağrılar olmak üzere 30 adet çağrı günlüğü kaydı.

100 kişilik Telefon Rehberi uygulaması.

4 programlanabilir kırmızı / yeşil LED'li tuş. Bu basılabilir tuşlara çeşitli özellik işlevleri, takım tuşları, başlatma grupları, kullanıcı arama kısayolları vb. tanımlanabilir. Ekran üzerinde bu tuşlara bağlı toplamda 3 seviyede 12 özellik tanımlanabilir. 3 adede kadar BM12 Tuş Modülü (opsiyonel) ile genişletilebilir. Böylece toplamda 84 adet özellik tuşu ile mükemmel genişleme özelliği.

Aynı anda 2 çağrı alabilen hat desteği. 2. hat alarmı.

5 Yönlü Navigasyon Tuşu ile (Yukarı / Aşağı, Sol / Sağ, Tamam) menüler arasında gezinebilir, çeşitli bilgilere daha kolay erişirsiniz. Ekranın altında ilgili tanımlamaya yönlendiren 4 yazılım tuşu daha vardır.

Mesaj, Telefon, Rehber, Ana Ekran, Çağrı Kayıtları, Kulaklık, Hoparlör, Sessiz, Ses Seviyesi (Ahize, Hoparlör, Zil ve Kulaklık için ayrı ses seviyeleri) olmak üzere toplam 9 adet ortak görev tuşu.

Hoparlör, Sessiz, Kulaklık, Mesaj ve Çağrı Kayıtları tuşlarında kırmızı LED aydınlatma.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.