Aruba 303 Seri

Düşük maliyetli 303 serisi 802.11ac Wave 2 kampüs Access Points, ortamın maliyete duyarlı olduğu okullar, perakende şubeler, depolar oteller ve işletme ofisleri gibi orta yoğunluklu işletme ortamlarına yüksek performans sunar. Unified AP olarak, bunlar (ArubaOS modu) veya controllerless  (InstantOS modu) kullanılabilir.

AP-303P, IP kamera, IoT gateway veya hatta ikinci bir Access Point gibi herhangi bir ağ cihazını bağlamak ve çalıştırmak için kablolu ağın bağlanması için PoE çıkışı olan ikinci bir Ethernet portu içerir. Bu özellik maliyeti düşürür ve switch bağlantı noktalarını ve kabloları paylaşarak birden fazla cihazın kurulumunu kolaylaştırır. AP-303P, IoT bağlantısı için Zigbee telsizine sahiptir.

Entegre bir Bluetooth radio ile 303 AP’ler gelişmiş konum ve indoor yönlendirme, varlık takibi ve yakınlık tabanlı push bildirim hizmetleri için Aruba beacon olarak kullanılır.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.