Aruba 228

Sağlam, indoor 228 wireless Access Points, depolar ve stadyumlar gibi sert iç ortamlardaki 802.11ac mobil cihazlara gigabit Wi-Fi performansı sunar.

Eşsiz endüstriyel tasarımı ısıtma ve soğutma bulunmayan ortamlarda daha geniş bir sıcaklık aralığını destekler. 228 kamuya açık yerlerde harici yüksek kazançlı antenler için RP-SMA konektöre sahiptir.

5 GHz bandında maksimum 1.3 Gbps ve 2.4 GHz bandında 600 Mbps veri hızıyla 228, 802.11n AP'lerden üç kat daha hızlı ve kablolu bağlantıya benzer performans sağlıyor.

Aruba 270 Series

Yenilikçi ve estetik tasarımlı 270 serisi outdoor Access Points, her türlü hava koşulunda hızlı ve güvenilir 802.11ac Wi-Fi performans sunar.

Üç akışlı 270 serisi, 802.11n mobil cihazlarının erişim noktaları ile aynı mesafede üç kat daha hızlı çalışmasını sağlar.

270 serisi, aşırı sıcaklarda, kalıcı neme ve yağışa dayanabilir ve havadan kaynaklanan yabancı maddeleri uzak tutmak için tamamen yalıtılmıştır.

Aruba 318 Series

Sertleşmiş Aruba 318 Access Points, gigabit Wi-Fi performansı, depolar, endüstriyel dondurucular veya stadyum gibi zorlu ortamlardaki sert hava koşullarına dayanıklı ortamlarda 802.11ac mobil cihazlar sunar.

4x4: 4SS MU-MIMO, Aruba’nın gelişmiş ClientMatch özelliği ve Aruba konum servislerini etkinleştirmek için entegre bir Bluetooth Beacon sunar.

Aruba 387 Access Point

Aruba 387 Access Points, Aruba’nın sertleşmiş dış ortam porföyüne dayanan uygun maliyetli, kullanımı kolay ve yüksek performanslı noktadan noktaya bir çözümdür.

60GHz bandında maksimum 2,5 Gbps ve 5GHz bandında 867 Mbps veri hızına sahip olan AP-387, 3.37 Gbps veri hızında bir tepe noktası sunar.

AP-387 uzak binaları hızlı ve güvenilir bir şekilde bağlamak, yol sorunlarını çözme veya hat kesmeleri veya ezilmiş kanal boruları durumunda yük devretme bağlantıları kurmak için mükemmeldir.

Aruba 360 Seri

Çok işlevli 360 serisi dış ortam 802.11ac Wave 2 Access Points, eğitimsel, kurumsal, parakende, ve endüstriyel ortamlarda mobil ve IoT cihazları için düşük maliyetli kablosuz bağlantı sunar.

360 serisi, yüksek ve düşük sıcaklıklara, neme ve yağışa maruz kalmaya dayanıklı ve havadan kaynaklanan kirletici maddeleri uzak tutmak için tamamen yalıtılmıştır.

Aruba 370 Seri

Hava koşullarına sıcaklığa dayanıklı Aruba 370 serisi Access Points, dış ortam ve çevre açısından zorlu yerlere 802.11ac Wave 2 Gigabit Wi-Fi sunar.

4x4: 4SS MU-MIMO kapasitesi, Aruba’nın gelişmiş ClientMatch özelliği ve Aruba konum hizmetlerini etkinleştirmek için entegre bir Bluetooth Beacon sunar.

Aruba 203R Series Remote Access Point

Bu kompakt düşük maliyetli uzaktan erişim noktası 1x1 dual radio modunda ve 2x2 single radio modunda çalışacak şekilde yapılandırılabilir.

Aruba Mobility Controller tarafından yönetilen 203R, merkezi konfigürasyon, veri şifreleme, politika uygulama ve ağ servislerini destekler. Veri merkezine siteden siteye VPN tünelleri kurarak kurumsal kaynakları uzak konumlara genişletir.

Uzak çalışanlara şirket merkezinden aldıkları aynı yüksek kaliteli Wİ-Fi deneyimi veren çeşitli kurumsal sınıf özellikleri sunar.

Aruba 203H Access Point

Bu kompakt Access Points otel odaları, yurtlar, küçük ofisler ve uzak iş istasyonlarını kapsayan iç mekan binalar için en uygun maliyetli Wİ-Fİ bağlantısını sağlar. 1x1 dual radio modunda veya 2x2 single radio modunda çalışacak şekilde yapılandırılabilir bir yazılımdır.

Poe tarafından desteklenen, yüksek verimli ve güvenilir kablosuz ağı, zengin özelliklerle güç tüketimini en aza indirir ve kablosuz ve kablolu erişimi tek bir kompakt cihazda birleştirir.

Bu Access Points, mevcut yapılandırılmış kablolama sistemi kullanılarak standart bir elektrik panosuna monte edilebilir veya isteğe bağlı bir montaj kiti kullanılarak masaya monte edilmiş bir Access Point dönüştürülebilir.

Aruba 303H Access Point

Bu erişim noktası kablolu ve kablosuz erişimi tek bir kompakt cihazda birleştirir. Genellikle esnek ve kolay dağıtım seçenekleri gerektiren oteller, tıbbi klinikler, sınıflar, şubeler ve uzak iş istasyonları için idealdir.

Ağınıza kablolu cihazları güvenli bir şekilde bağlamak için üç yerel Gigabit Ethernet bağlantı noktası vardır. Bu portlardan biri bağlı cihaza PoE gücü sağlama yeteneğine sahiptir.

Entegre Bluetooth Aruba Beacon, büyük ölçekli pil ile çalışan BLE Aruba Beacons ağının uzaktan yönetimini kolaylaştırırken, gelişmiş konum ve indoor yol bulma ve yakınlığa dayalı push bildirimi yetenekleri sağlar.

Aruba 340 Seri

Aruba 340 serisi Access Points dijital işyeri mobil cihazlar ve uygulamalar için en hızlı 802.11ac gigabit veri hızları ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Kablo tıkanıklığını gidermek için entegre edilmiş 802.3bz uyumlu HPE SmartRate çoklu Ethernet bağlantı noktası ile tasarlanan bu erişim noktaları benzersiz kablosuz performans ve kapasite sunar.

340 serisinin benzersiz ve esnek çift-5GHz mimarisi ihtiyaç olduğunda 5GHz kapasite arttırmanın bir yolunu sunar.

Aruba 330 Seri

Aruba 330 serisi Access Points dijital iş yerindeki mobil cihazlar ve uygulamalar için en hızlı gigabit veri hızları ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Mevcut bakır üzerinden 5Gbps Ethernet’e kadar ölçeklendirmek için entegre bir HPE Smart Rate portu ile tasarlanan 330 serisi, işletmelerin darboğazını gidermek için çoklu gigabit Ethernet kablolu ağ altyapılarını kullanmalarına izin veriyor.

Bu Wave 2 erişim noktalarının, ağ verimliliğini artırmak ve ağınızdaki artan cihaz yoğunluğunu taleplerini desteklemek için çok kullanıcılı MIMO uyumlu ClientMatch sunar.

Aruba 320 Seri

Ultra hızlı 320 serisi 802.11ac Wave 2 APs yüksek yoğunluklu ortamlarda en yüksek performansı sunar ve Mobility Controller tarafından yönetilebilir veya controllerless Aruba Instant modunda dağıtılabilir.

Bu Wave 2 erişim noktaları ağ verimliliğini arttırmak ve ağınızdaki artan cihaz yoğunluğu taleplerini desteklemek için çok kullanıcılı MIMO uyumlu ClientMatch sunar.

320 serisinden başlayarak Aruba erişim noktalarında pil ile çalışan Aruba Beacon’ları uzaktan yönetmek için entegre bir BLE Beacon bulunur.

Aruba 310 Seri

Aruba 310 serisi Access Point, mobil cihazlar, IoT cihazları ve yoğun ofis ortamlarındaki uygulamalar için en hızlı gigabit veri hızları ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Bu Wave 2 erişim noktaları ağ verimliliğini arttırmak ve ağınızdaki artan cihaz yoğunluğu taleplerini desteklemek için çok kullanıcılı MIMO uyumlu ClientMatch sunar.

Bu erişim noktaları pil ile çalışan Aruba Beaconları uzaktan yönetmek için entegre bir BLE Beacon’a sahip.

Aruba 300 Seri

Giriş seviyesi Aruba 300 serisi Wave 2 Access Point orta yoğunluklu ortamlar için yüksek performans ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar.

Bu Wave 2 Access Point ağ verimliliğini arttırmak ve ağınızdaki artan cihaz yoğunluğunu taleplerini desteklemek için çok kullanıcılı MIMO uyumlu ClientMatch sunar.

300 serisi aynı zamanda gelişmiş bir konum ve indoor yol bulma ve yakınlığa dayalı push bildirim yetenekleri sağlarken, büyük ölçekli pil ile çalışan Aruba işaretler ağının uzaktan yönetimini kolaylaştıran entegre bir Bluetooth Aruba Beacon’a sahiptir.

Aruba 303 Seri

Düşük maliyetli 303 serisi 802.11ac Wave 2 kampüs Access Points, ortamın maliyete duyarlı olduğu okullar, perakende şubeler, depolar oteller ve işletme ofisleri gibi orta yoğunluklu işletme ortamlarına yüksek performans sunar. Unified AP olarak, bunlar (ArubaOS modu) veya controllerless  (InstantOS modu) kullanılabilir.

AP-303P, IP kamera, IoT gateway veya hatta ikinci bir Access Point gibi herhangi bir ağ cihazını bağlamak ve çalıştırmak için kablolu ağın bağlanması için PoE çıkışı olan ikinci bir Ethernet portu içerir. Bu özellik maliyeti düşürür ve switch bağlantı noktalarını ve kabloları paylaşarak birden fazla cihazın kurulumunu kolaylaştırır. AP-303P, IoT bağlantısı için Zigbee telsizine sahiptir.

Entegre bir Bluetooth radio ile 303 AP’ler gelişmiş konum ve indoor yönlendirme, varlık takibi ve yakınlık tabanlı push bildirim hizmetleri için Aruba beacon olarak kullanılır.

Aruba 207 Seri

Düşük maliyetli orta seviyeli Aruba 207 seri Access Point ortamın maliyete duyarlı olduğu okullar, parakende şubeleri, depolar, oteller ve işletme ofisleri gibi orta yoğunluklu işletme ortamları için yüksek performanslı 802.11ac sunar.

Kompakt Aruba 207 serisi AP 5GHz bandında maksimum 867Mbps ve 2.4GHz bandında 400 Mbps’lik maksimum eşzamanlı veri hızı sunar.

Entegre Bluetooth Aruba Beacon ile 207 serisi AP, pil ile çalışan Aruba Beacon'ların uzaktan yönetimini kolaylaştırırken gelişmiş konum ve indoor yol bulma ve yakınlığa dayalı push bildirim hizmetleri sunar.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.