Aruba 8400 Switch Series

Aruba 8400 kampüs çekirdeği ve toplama anahtar serisi mobil bulut ve IoT döneminin yeni uygulama, güvenlik ve ölçeklenebilirlik talepleriyle başa çıkmak için esnek ve yenilikçi bir yaklaşım sunan oyun değiştiren bir çözüm sunar.

Tamamen programlanabilir modern bir işletim sistemini taşıyıcı sınıfı donanım ve lider performansla birleştirir ve ağ, sistem, uygulama ve güvenlikle ilgili sorunları kolayca izlemek ve gidermek için endüstride ilk Ağ Analitik Motorunu çalıştırır.

Daha hızlı otomasyon ağ anlayışını sağlayarak, işletim sistemini manuel görevlere harcanan zamanı azaltır ve Mobility ve IoT tarafından yönlendirilen mevcut ve gelecekteki talepleri giderir.

Aruba 8325 Switch Series

Aruba 8325 switch serisi kompakt 1U form faktöründe yenilikçi uygulama performansı sunar. Çekirdek, toplama veya Raf üstü (ToR) dağıtımlarda yüksek ölçeklendirme için tasarlanmıştır.

Mevcut seçenekler 10/25/40/100 GbE bağlantısını ve önden arkaya veya arkadan öne soğutmayı destekler.

Aruba OS-CX işletim sistemi, şimdiki ve gelecekteki hareketliliği ve IoT taleplerini karşılamak ve manuel yapılandırma görevlerinde harcanan zamanı azaltmak için tasarlanmıştır.

Modern tamamen programlanabilir işletim sistemini Network Analytics Engine ile birleştirerek, 8325 serisi endüstri lideri ve izleme sorunu giderme yetenekleri sunar.

Aruba 8320 Switch Series

Esnek dağıtım için kompakt bir form faktörü olarak yeni bir uygulama güvenlik ve ölçeklenebilirlik talepleriyle başa çıkmak için yenilikçi bir yaklaşım sunar.

Modern tamamen programlanabilir bir işletim sistemini lider bir performansla birleştirir ve ağ, sistem, uygulama ve güvenlik ile ilgili sorunları kolayca izlemek ve gidermek için endüstride ilk Network Analytics Engine içerir.

Aruba OS-CX işletim sistemi, şimdiki ve gelecekteki hareketliliği ve IoT taleplerini karşılamak ve manuel yapılandırma görevlerinde harcanan zamanı azaltmak için tasarlanmıştır.

Aruba 5400R Switch Series

Daha iyi bir mobil-ilk kampüs deneyimi için yüksek performans, düşük gecikme süresi ve esneklik sunan Layer 3 modüler switch serisi.

5400R, daha iyi mobil ilk kampüs ağ deneyimi için hızlı ve güvenilir, esneklik, yenilikçi ve ölçeklenebilirlik sunar.

Aruba 3810 Switch Series

Daha iyi bir mobil-ilk kampüs deneyimi için yüksek performans, düşük gecikme süresi ve esneklik sunan Layer 3 modüler switch serisi.

Güçlü bir ProVision ASIC'e dayanan ve HPE Smart Rate multi-gigabit Ethernet ile yüksek hızlı AP'ler için hazır olan 3810 erişim çözümü, işletmeler, KOBİ'ler ve şube ağları için idealdir.

Aruba 2930M Switch Series

2930M Layer 3 network switches, Aruba Airwave ve Aruba Central gibi ağ yönetim araçlarını kullanarak yönetimi ve tedariği kolaydır.

Yüksek performanslı stacking çoklu gigabit Ethernet ve yüksek güçlü 802.3bt içeren esnek PoE gücü ile ölçeklendirelebilir bir ağ oluşturulur. 802.11ax Wi-Fi dağıtımları için idealdir.

Birleştirilmiş rol tabanlı ağ erişimi kablolu ve kablosuz kullanıcılar ve IoT cihazlar için tutarlı ve güvenli bir deneyim sunar.

Aruba 2930F Switch Series

Aruba ClearPass Policy Manager, Aruba Airwave ve Aruba Central ile güvenliği sağlamak dağıtmak ve yönetmek kolay kurumsal düzeyde özelliklere sahip Layer 3 switch serisi.

Statik ve RIP yönlendirme, IPv6 ACLs, dahili 1/10Gbe uplinks ve PoE+ desteği

Aruba 2540 Switch Series

Dijital iş yeri için tasarlanan, Aruba 2540 switch serisi mobil kullanıcılar için optimize edilmiştir. Gelişmiş güvenlik ve ağ yönetim araçlarıyla- Aruba ClearPass Policy Manager ve Aruba Airwave- Layer 2 erişim switch kurulumu ve yönetimi kolaydır.

Bulut tabanlı Aruba Central’ın desteği ile IT yardımı olsun yada olmasın uzak şube sitelerini hızla kurabilirsiniz.

Aruba 2530 Switch Series

Daha iyi bir mobil ilk kampüs ağ deneyimi için optimize edilmiş giriş seviyesi özellikleri sunan güvenli ve güvenilir Layer 2 access switch serisi.

2530 kurumsal kampüs şube ve SMB dağıtımları için güvenlik, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı sunar.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.