550X Series Stackable Managed Switches

Cisco® 550X Serisi daha zorlu bir ağ ortamını uygun bir fiyata desteklemek için ihtiyaç duyduğunuz gelişmiş özellikleri ve üstün performansı sağlayan yeni nesil stackable managed Ethernet switches. Bu switches, genel ağ kullanılabilirliğini artırarak, fan ve güç donanımı yedekliliği içerir. SG550X ve SF550X modelleri, 24 Gigabit Ethernet bağlantı noktasına sahip 24 veya 48 bağlantı noktası Gigabit Ethernet ve Hızlı Ethernet bağlantısı sağlar. SX550X modelleri hem bakır hem de fiber bağlantı seçeneklerine sahip 12, 16, 24 veya 48 portlu 10 Gigabit Ethernet sağlar ve mevcut iş uygulamalarınız için ve gelecek için planladıklarınız için sağlam bir temel sağlar.

SX550X switches 10G bakır ports, standart RJ-45 Ethernet kablosuyla sunuculara ve ağ depolama aygıtlarına 10G bağlantılarını kolay ve düşük maliyetli bir şekilde sağlayabilirsiniz. SG550X Access switches 10G SFP + fiber ile SX550X topluluğuna bağlayarak ağınızın genel çalışmasını hızlandırmak için yüksek performanslı bir omurga oluşturabilirsiniz.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

AD SOYAD
TELEFON
MAİL ADRESİ
MESAJINIZ
* Doldurması zorunlu alanlar
Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.